Založenie s.r.o. – Slovenská republika

Okrem založenia zahraničnej spoločnosti Vám ponúkame aj kompletné služby týkajúce sa slovenských spoločností. Predovšetkým ponúkame asistenciu pri založení slovenskej s.r.o.

Asistencia zahŕňa bezplatnú konzultáciu, kompletné vypracovanie všetkých dokumentov, registráciu na živnostenskom úrade, zápis do obchodného registra, registráciu na daňovom úrade na DIČ a v prípade záujmu aj na daň z pridanej hodnoty (IČ DPH). Ak potrebujete uskutočniť zmenu už v existujúcej spoločnosti, obráťte sa na nás.

Tiež vieme zabezpečiť založenie živnosti alebo iných typov spoločností ako je a.s. či organizačná zložka.V rámci nami ponúkaných služieb klientom zabezpečujeme aj možnosť prenájmu virtuálneho sídla spoločnosti.

Virtuálne sídla poskytujeme na našich adresách v Nitre a v Bratislave. Na vyžiadanie Vám zašleme cenník prenájmu našich poskytovaných sídel. Taktiež je možné priplatiť si za doplnkové služby ako preposielanie pošty na inú adresu, faxové služby či notifikácia o došlej pošte telefonicky alebo SMS-kou.

V rámci asistencie pri založení s.r.o. Vám na základe Vašich predstáv odporučíme najvhodnejšiu vlastnícku a riadiacu štruktúru spoločnosti a odporučíme predmety podnikania. Založenie spoločnosti zabezpečujeme v Bratislave a aj z našej nitrianskej pobočky v rámci celého Slovenska.

Kompletné služby slovenských spoločností:

  • Založenie akejkoľvek spoločnosti

  • Zmeny v s.r.o.

  • Založenie živnosti

  • Virtuálne sídlo

  • Účtovníctvo

Potrebujete viac informácií? Sme tu pre Vás.

KONTAKTUJTE NÁS